Casa Caballito

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Roken niet toegestaan

  • Kindvriendelijk

  • Rolstoeltoegankelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele Casa Caballito León hotel bevindt zich binnen 16 minuten wandelen van de Kathedraal van León in León en is voorzien van een gedeelde lounge. Bij deze bed en breakfast kunt u gebruik maken van een valutawissel en een excursiebalie.

    Het centrum van León kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen van het hotel, en culturele locaties zoals het Ortíz Gurdián Kunstcentrum liggen op 900 meter afstand. Casa Caballito León bevindt zich op wandelafstand van 10 minuten van de bushalte A la Terminal, een paar momenten van Ruinas Iglesia Santiago. De Museo de Leyendas y Tradiciones bevindt zich ongeveer 1 km van de accommodatie.

    De kamers beschikken over een patio, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Een grote koelkast en een oven zijn inbegrepen in de gedeelde keuken in dit hotel in León. Ze beschikken ook over privébadkamers.

    Pizzeria Bella Ciao zal u verwennen met de Italiaanse keuken. Het is gelegen op een klein stukje lopen van Casa Caballito hotel.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 09:00 tot 13:30
    Uitchecken: van 11:00 tot 14:00

    Kameropties bij Casa Caballito León

    De kamers beschikken over een patio, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Een grote koelkast en een oven zijn inbegrepen in de gedeelde keuken in dit hotel in León. Ze beschikken ook over privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Caballito León Kamer foto Casa Caballito León Toiletten foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 8 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Caballito León

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Caballito León

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Biedt Casa Caballito hotel faciliteiten die toegankelijk zijn voor personen met een handicap?
      Casa Caballito hotel voldoet aan de eisen van gasten met een lichamelijke beperking en biedt rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten.
    • Biedt comfortabele Casa Caballito hotel een verhuurservice?
      Gasten hebben de mogelijkheid om auto's en fietsen te huren direct bij comfortabele Casa Caballito hotel.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Caballito León